Ladislav Kříž hostem Martina Myšičky 24. 2. 2022, 20:00


Ladislav kříž přijal pozvání do anti.kvariátu Dejvického divadla do CO.MEDIA / intermediálního integrálu Martina Myšičky.

Ladislav Kříž se již více než čtyřicet let věnuje fytodiagnostice a bylinám, z toho dvaatřicet let profesionálně. Svou první virguli dostal ve čtyřech letech, protože u nich v rodině ji dostane každé malé dítě. On sám patří již ke čtvrté generaci, která se věnuje této doplňkové medicíně. Pomocí virgule sestavuje bylinné směsi každému na míru…

Zároveň je ale také absolventem FTVS UK, nositelem 7. Danu v karate a mistrem Evropy a vicemistrem světa. V roce 2001 založil Karate Do Fudokan Institut Praha. Jak sám říká, snaží se propojit bojové sporty s uměním a vnímat energie, které nás obklopují.

Do obou těchto světů se společně ponoříme a je zřejmé, že se před námi otevře mnoho zajímavých a pro někoho až provokativních otázek. Mimo jiné: Jaké energie nás obklopují? Jak je možné, že nás byliny léčí? Co na to říká klasická medicína? Jak se pracuje s virgulí? A dá se to naučit?  O tom všem nebudeme pouze hovořit, ale s tématem se seznámíme i prakticky. Pan Kříž si virguli i byliny přinese s sebou… Jste srdečně zváni.

Archivy